Microsoft 365 on pilveteenuste platvorm, mis tagab teile alati Microsofti kõige uuemad rakendused.

Juurdepääs igal ajal ja igal pool

Microsoft 365 suurimaks plussiks on paindlikkus. Kuna Microsoft 365 on täielikult pilvepõhine, pääsete oma meilile, failidele ja kontoriprogrammidele (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) juurde mis tahes seadmest ja asukohast. Saate valida allalaetavate Office’i rakendustega paketi, mille saab installeerida kuni viiele seadmele kasutaja kohta (PC või Mac, tahvelarvutisse või mobiilseadmesse). Nii ei pea te stabiilsele internetiühenduse olemasolule lootma jääma. Jätkake tööd ja sünkroonige lihtsalt muudatused, kui olete uuesti ühenduse loonud. See on eriti mugav ettevõtetele, kus on kaug- või hübriidtöötajad, mitu asukohta ja sageli reisivad töötajad.

Lihtne ja sujuv meeskonnatöö

Microsoft 365 võimaldab mitmel kasutajal üheaegselt sama projekti kallal koostööd teha. Töötajad saavad ühe projekti raames suhelda, muretsemata erinevate koopiate loomise pärast. Kõik uuendused on reaalajas nähtavad. Lisaks on näha, kes millise muudatuse ja mis ajal on teinud. Koostöö funktsioon säästab aega, kuna te ei pea oma muudatuste tegemiseks ootama, kuni teised töötajad dokumendi kallal töö lõpetavad. Ühisfailidega töötamise suurim eelis on see, et kõik osapooled on muudatustega jooksvalt kursis. 

Kiire infovahetus

Microsoft 365 pakettidesse kuuluv Microsoft Teams pakub võimaluse vahetada sõnumeid, jagada kommentaare, laadida üles faile ning samuti jagada vestluses osalejate ekraanidel toimuvat. Võimalik on erinevaid meeskonna liikmeid ära märkida, et nad saaksid teate neile suunatud kommentaaridest. Tänu Teams’i võimalustele saab vahetult suhelda kolleegide ja partneritega olenemata asukohast ja kellaajast. Lisaks on võimalik jagada juurdepääsu vajalikele failidele ilma, et neid peaks meili manusena lisama.

Kõrge turvalisus

Turvalisus on üks levinumaid muresid, mis ettevõtete juhtidel seoses pilvepõhiste lahenduste kasutuselevõtuga hirmu tekitavad. Microsoft on palju ära teinud, et tagada rakendustele tipptasemel turvalisus, mis tagab kõigi üles laaditud andmete turvalisuse. Microsoft 365 rakendustele pääseb ligi ainult üle turvalise krüpteeritud ühenduse. Microsoft 365 pakub teile lisaks paroolide haldusele mitmeid väärtuslikke turvafunktsioone, nagu andmekao vältimine, ohuteave ja mobiilseadmete haldus. Teenusega kaasnevad viirusetõrje ja rämpspostifiltrid on alati värskendatud. Tänu täiustatud turvafunktsioonidele, nagu kahefaktoriline autentimine, saate täiendava kaitse ohtude eest, mis võivad olla peidetud meilides ja manustes.

Täielikult integreeritud rakendused

Microsoft 365-ga on ülesannete täitmine lihtsam, kuna iga rakendus ja teenus on tihedalt integreeritud. Teavitage oma meeskonnaliikmeid muudatustest koheselt @ mainimiste abil või planeerige koosolek otse meili või vestluse kaudu ja leidke need kõigis oma seadmetes sünkroonituna. Kuna kasutajaliides on sarnane kõikide programmide lõikes, siis on iga rakenduse ja teenuse kasutamine lihtne.

Automaatsed ja regulaarsed värskendused

IT-spetsialistid kulutavad suure osa ajast tarkvara kontrollimisele, taaskäivitamisele ja värskendamisele. See on väga aeganõudev protses. Lisaks peavad teised töötajad ootama värskenduse lõpuleviimist, enne kui saavad tööd jätkata, mis toob kaasa tootlikkuse vähenemise. Microsoft 365 edastab regulaarselt automaatseid värskendusi, mis vabastavad teie IT-töötajate aega, võimaldades neil keskenduda olulisematele ülesannetele ja tõsta tootlikkust. Teie meeskond saab tööd jätkata, ilma et aeglane ja aegunud tarkvara teid takistaks.

Paindlik pakettide valik erinevatele ärivajadustele

Microsoft 365 võimaldab teil valida kasutamiseks paketi, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele. Saate valida seitsme erineva paketi hulgast, mis mitte ainult ei sisalda erinevaid unikaalseid funktsioone, vaid võimaldavad ka täita täpselt teie vajadusi. Kõik paketid on tähtajatud. Tasuda saab kuu- või aastamakse põhiselt. Valige soovitud programmid ja funktsioonid ning soetage paketid vastavalt oma vajadusele või küsige nõu GT Tarkvara spetsialistide käest.


GT Tarkvara Microsofti sertifitseeritud partnerina aitab teil Microsoft 365 kasutusele võtta – seob vajalikud Active Directory kontod, seadistab emaili ja failijagamise teenused, aitab valida sobiva lahenduse meeskonnatööks, liidab parima pilveteenuse andmete hoidmiseks.

Meil on kogemused, me teeme seda päevast päeva. Haldame ja käivitame ettevõtete Microsoft 365 teenuseid. Lisaks on meil parim teadmine Microsofti toodete litsentseerimisest – hoidke oma kulud kontrolli all!
Küsi pakkumist

“Pilv on lihtsalt teise inimese arvuti”

Populaarne internetimeem

Pilveteenus on tegelikult palju rohkem kui teise inimese arvuti. Pilveteenus pakub lisaks puhtale arvutusvõimsusele ja andmetalletusele palju lisavõimalusi ja teenuseid teie ärivajaduse rahuldamiseks.

Azure on Microsofti poolt pakutav globaalne hübriidpilveplatvorm, mis sisaldab teenusena arvutusvõimsust, andmetalletust, erinevaid andmebaasi ja andmetöötlusmootoreid, automatiseerimislahendust, turvateenuseid, virtuaalseid arvutivõrke, varundust, monitooringut, automaatset skaleerimist ja palju muud.

See kõik on mugavalt hallatav ja kasutusele võetav tükk tüki haaval nagu Lego, kusjuures ka teenuse eest arveldamine toimub peaaegu ainult teenuse kasutuse põhiselt. Maksad selle eest, mida kasutad. Ei rohkem ega vähem.

Põhimõtteliselt on Azure nagu tohutu ehituspood, kus on kõik vajalik oma soovitud virtuaalse maja ehitamiseks. Lihtsalt hulk ehituskive, aga pole see, mida enamik ostjatest sooviks. Ehituskividest maja ehitamiseks on vaja oskusteavet ja tööjõudu.

GT Tarkvara omab kogemust ja oskusteavet Azure pilvetehnoloogiatest valmis lahenduse kokku panekuks. Microsofti pilveteenuste kuldpartnerina pakume teile professionaalse lahenduse lähtudest teie spetsiifilisest probleemist.

GT Tarkvara pakub:

 • lahenduse arhitektuuri koostamist
 • juurutust, migratsiooni ja seadistustöid
 • lahenduse prototüüpimist
 • konsultatsiooni ja “best practice”nõuandeid
Küsi pakkumist

Pilveteenuse pakkujaid on turul palju. Igaühel oma tugevused, aga ka nõrkused. Kui kerge on teenusepakkujat vahetada, kui midagi peaks juhtuma? Kas see üldse on võimalik – andmeid on ju palju, infosüsteemid on juba tehtud andmevahetuseks kindla pilveteenuse pakkujaga? Kuidas ma saan olla kindel, et kõik minu andmed eelmise teenusepakkuja juures kustutatakse, kui ma mujale kolin? Kas ma võin kasutada mitut teenusepakkujat, kas siis viisil, et ühed andmed on ühes pilves ja teised teises või paralleelselt – andmed on korraga mitmes pilves? Kuidas seda kõike hallata?

Palju küsimusi ja esmapilgul tundub olevat peaaegu võimatu teenusepakkujat vahetada. Tegelikult on see väga lihtne.

GT Tarkvara juurutab Veritase lahendusi päevast päeva erineva suurustega ettevõtetes.

Meil on teadmine ja kogemused! Teile kasutamiseks.

NetBackup SaaS Protectioncloud_to_cloud_backup – Microsoft365 ja Google’s olevate andmete kaitsmiseks ja varundamiseks. Äärmiselt intuitiivne kasutusliides, seadistamisega saab igaüks hakkama, ei vaja igapäevast administreerimist – mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Veritas CloudMobility ja Enterprise Vault.cloud võimaldab liikuda oma andmetega erinevate pilvede vahel, kaitsta oma andmeid pilves, taastada oma andmeid pilvest on-premise süsteemi või ka pilve – samasse või mõnda teise. Täpsed aruanded, kus teie andmed parasjagu on, mis seisus need on ning kas midagi võiks veel pilve viia või vastupidi, hoida enda andmekeskuses.

Küsi pakkumist

Pilv ei ole oma olemuselt mingilgi määral turvalisem kui on-premise infosüsteemid. Tõepoolest, pilveteenuse pakkujad peavad hoolitsema oma keskkondade üldise turvalisuse eest, kuid igapäevane andmete turvalisuse eest hoolitsemine jäetakse kliendi kanda. Erineval tasemel viiruste ja rünnakute tõrje, kaitse andmete lekke ning infovarguste eest – selle eest ei võta teenusepakkuja mingit vastutust, tema lihtsalt pakub keskkonda, kus andmeid hoida ja töödelda.

GT Tarkvara pakub Symantec.cloud ühtset platvormi eeltoodud probleemide lahendamiseks.

Kui sinu ettevõttel on küsimusi alltoodud teemadel, siis võta meiega ühendust:

 • Microsoft 365 üleminek
 • Microsoft Azure või teistele pilveplatvormide kasutuselevõtmine
 • Rakendused pilves ning IaaS
 • Mobiilsete töötajate ja hajali kontorite kaitsmine
 • Kasutajate identifitseerimine, nende informatsiooni kaitsmine
 • Kaitse uute ja komplitseeritud viiruste vastu
 • Riskide haldamine ja vastavus GDPR nõuetele
 • Erinevate pilveteenuste paralleelne kasutamine
 • Pilveteenuste monitoorimine ja sujuv liitmine olemasoleva infraga

Cloud Data Protection and Security – lahendus pilves olevate andmete krüpteerimiseks, samuti andmevahetuse ning ligipääsude mitmetasandiline kontrollimine ja ligipääsude haldamine.

Küsi pakkumist

Värkvõrk – nutiseadmeid Interneti kaudu ühendav pealisvõrk

– Õigekeelsussõnaraamat 2018
IoT koosneb üldjuhul neljast komponendist. Allikas: The Quora

Asjade Internet, Värkvõrk, Internet Of Things (IoT) – heal lapsel mitu nime. Iseenesest on IoT põhimõte ju lihtne – seni lihtsad, mehhaanilised või elektrilised iseseisvad asjad või protsessid, said võimekuse muu maailmaga suhelda.

IoT seadmeid on võimalik kaugelt jälgida ja parematel juhtudel ka juhtida. Lisandväärtust on võimalik luua just seal, kus varasemalt on info puudusel olulised protsessid olnud häiritud või lausa seiskunud – olgu need külmletid jaekauplustes mis rikke tõttu üles sulavad või lennukimootorid mis ei tööta optimaalsetes režiimides.

Küsimus on selles, kuidas kõiki neid erinevaid seadmed ning nendest tulev info panna koos tööle, ilma, et insenerid halliks läheks. Kui sul on üks seade, siis on see lihtne ja arvatavasti sobib iga lahendus. Kümne puhul juba keerukam. Kui pead aga haldama ja suhtlema sadade tuhandete seadmetega, ei ole iga lahendus enam sobilik.

Aastaks 2025 on maailms rohkem kui 75 miljardit IoT seadet. Allikas: The Statistics Portal

Lahendada tuleb küsimused nii IoT seadme, tema andmeedastuskanalite kui ka andmete talletamise ja töötlemise osas, kusjuures teemade valdkond kõikide küsimuste juures on üsna lai, alates seadmete haldamisest ja provisioneerimisest kuni privaatsuse tagamise ja turvalisuseni.

Microsoft on töötanud välja platvormi just sellistest probleemidest mööda saamiseks ning võimaldab lihtsalt ja kiirelt IoT seadmeid provisioneerida ja hallata turvaliselt ja mugavalt. Kasutades Azure pilveressursse, suudab Microsoft garanteerida piisava jõudluse kõikide andmete vastuvõtmiseks, reaalajas töötlemiseks ja äriprotsessidega integreerimiseks.

GT Tarkvaral on kogemus erinevate IoT sidekanalite, Microsoft Azure IoT tööristade ja andmetöötluslahendustega ning suudab teile soovitada valmis lahenduse, aidata olemasolevaid integreerida või aidata uue lahenduse prototüübi loomisel.

GT Tarkvara pakub :

 • konsultatsiooni ja “best practice” nõuandeid
 • lahenduse arhitektuuri koostamist
 • juurutust, migratsiooni ja seadistustöid
 • lahenduse prototüüpe funktsionaalsuste testimiseks
Küsi pakkumist

Alari Laht Pilveteenuste konsultant

Microsoft Azure

alari@gttarkvara.ee
(+372) 669 1122