“Microsoft enables digital transformation for the era of an intelligent cloud and an intelligent edge. Its mission is to empower every person and every organization on the planet to achieve more.”

GT Tarkvara on tänaseks üle 20 aasta tegutsenud suurim Microsofti lahenduste pakkuja Eestis, omades kõrgeimal tasemel erinevaid Microsofti teadmisi. Eelkõige on GT Tarkvara tuntud kui tugev litsentseerimislahenduste pakkuja (LSP). Tänaseks oleme üha enam oma kliente nõustamas Azure teenuste kasutusele võtmisel ja hübriidlahenduste loomisel.
Küsi pakkumist

Adobe on keskendunud multimeedia ja loovate tarkvaratoodete loomisele ning Adobe kõige tuntumad tarkvarad on Photoshop, Acrobat tooteperekons, Adobe Creative Suite’i ning selle järglane Adobe Creative Cloud.

GT Tarkvara on olnud Adobe toodete edasimüüja juba üle 15 aasta ning tänaseks oleme me suurim Adobe toodete edasimüüja Eestis ning Adobe Gold Partner. 5 aastat tagasi hakkasime põhjalikumalt tegelema Adobe tarkvarade tutvustamisega koolidele ning tänaseks oleme suurim haridusasutuste partner Eestis.


ADOBE LITSENTSEERIMISPOLIITIKA

Adobel on eraldi litsentsid ning litsentseerimise poliitika äriettevõtetele, riigiasutustele ning haridusasutustele.

ADOBE TRANSACTIONAL LICENSING PROGRAM (TLP)

Adobe TLP on litsentseerimise programm ettevõtetele, kes soovivad vähendada tarkvara ühikukulu ning lihtsustada litsentside haldamist ettevõttes. TLP litsentsid on püsilitsentsid, mis tähendab seda, et litsentside kasutusõigus on igavene. Adobe TLP litsentse saavad soetada kõik äriettevõtted, riigiasutused ning haridusasutused.

Põhilised kasutegurid Adobe TLP programmis on:

 • Miinimum tellimuse kogust ei ole
 • Litsentsidel on elektrooniline tarne.
 • Litsentse saab hallata läbi Adobe Licensing Web (LWS) veebikeskkonna
 • Üks seerianumber installeerimiseks

Litsentsiga tuleb kaasa nii Windows’i, kui ka MAC’i seerianumber. Püsilitsentsidena on saadaval vaid osad Adobe tooted. Näiteks: Acrobat Pro, Acrobat Standard, Lightroom, Photoshop Elements, Premiere Elemements, Photoshop & Premiere Elements

ADOBE CONTRACTUAL LICENSING PROGRAM (CLP)

Adobe CLP on 2-aastane kliendiprogramm, mis annab kliendile soodsama hinnataseme püsilitsentside väljaostmiseks. Minimaalseks esmatellimuseks on 8000 punkti.

Adobe CLP programmi eeliseks on see, et ka tütarettevõtted, kes on emafirma omanduses 50% või rohkem, saavad kasutada emaettevõtte Adobe CLP lepingu soodushindasid.

 ADOBE VALUE INCENTIVE PLAN (VIP)

Adobe VIP programm pakub Adobe rendilitsentse üksiktoodetena ja komplektina. Komplekt sisaldab mitmeid Adobe tarkvarasid ning on hinna poolest soodsam, kui mitu üksiktoodet eraldi.

VIP programm on kas 1-, 2-, 3-, või haridusasutustel erandina haridusasutustele ka 4-aastane rendileping ning on mõeldud igas suuruses ettevõtetele, kaasa arvatud haridusasutused ja riigiasutused.

VIP programmi Adobe tooted:Soodsam hinnatase äriasutustele, haridusasutustele ning riigiasutustele algab 10 + litsentsist. Adobe VIP programmi tutvustus:

 • Adobe VIP plaaniga liitumisel ei ole miinimumtellimuse kogust.
 • Enamik toodetest on saadaval ka üksiktoodetena.
 • Adobe VIP litsentse saab pakkuda vaid Adobe Certified tasemega edasimüüja.
 • Haridusasutuste CLP ja VIP litsentse tohib müüa edasimüüja, kes on Adobe Certified + with Educational Specialisation.

GT Tarkvara on Eestis suurim Adobe Certified with Educational Specialisation tasemega edasimüüja.

ADOBE STUDENT & TEACHER EDITION

Adobe Student & Teacher Edition’i tooteid praegu Eesti regioonis soetada ei saa.

Alates 2013. a. maist ei ole Adobel olemas karbitooteid!

Küsi pakkumist

Veritas on maailmas juhtiv andmete turvalist haldamist pakkuv tarkvaratootja. Backup & Restore, Data Visibility & Portability, Compliance, Storage Optimization, Data Management – märksõnad, mida teavad kõik ettevõtted.

GT Tarkvara on suurim Veritase Partner Eestis.

Meil on teadmine ja kogemused, teie jaoks! Juba aastakümneid. Päevast päeva aitame erineva suurusega ettevõtetel leida parima lahenduse andmete hoimiseks ja käitlemiseks. Leiame kõigi jaoks midagi, mis täpselt sobib, nii suurtele riigiasutustele ja korporatsioonidele kui ka väiksematele ettevõtetele.

NetBackup, BackupExec, Enterprise Vault, InfoScale, Data Insight, Access, Aptare on vaid mõningad tuntumad Veritase tooted nii maailmas kui ka Eestis.

Veritas 360 Data Management – ühtne platvorm kõikide Veritase toodete jaoks.

Veritas NetBackupBackup & Restore lahendus suurematele ning erinevaid operatsioonisüsteeme ja andmebaase kasutavatele ettevõtetele. Toetab nii Microsofti kui kõiki levinud UNIX keskkondi, samuti kõiki levinud andmebaase. Üks lahendus nii füüsilisele kui ka virtuaalsele taristule. Võimalus salvestada andmeid pilve (MS Azure, AWS, Google Cloud). Üks väheseid lahendusi, mis suudab teha andmete deduplication’i lisaks erinevate on-premise andmeallikate ja rakenduste vahel ka on-premise ja cloud storage vahel. Lisaks tarkvarale on olemas ka spetsiaalsed NetBackup riistvaralised serverid (NetBackup Appliance).

Veritas BackupExec – põhiliselt Microsofti keskkonnale mõeldud Backup & Restore lahendus. Ühtsesse keskhaldusesse on seotud nii virtuaalne (VMWare, Hyper-V) kui ka füüsiline taristu. Võimaldab varundamise käigus jooksvalt konverteerida masinaid P2V (Physical to Virtual) ning V2P (Virtual to Physical). Toetab varundamist ning deduplication’i pilve. Suudab automaatselt tuvastada uusi virtuaalmasinaid ning neid varundada. Taastamisel ei nõua virtuaalmasina taastamist originaalasukohta, vaid käivitab virtuaalmasina juba backup store’s, mis võimaldab hakata seda kasutama koheselt. Ühena vähestest varunduslahendustest oskab Veritas BackupExec deduplitseerida andmeid ka erinevate tööde vahel (Source base and/or Server base deduplication).

Veritas Data Insight – väga võimas lahendus andmete klassifitseerimiseks, analüüsiks ning kasutajate õiguste haldamiseks. Kui sa omad selget ülevaadet oma andmete asukohast, iseloomust ning kasutamisest, on sul võimalik hinnata andmetega seotud riske. Mida on vaja arhiveerida, mida võib kustutada, milliseid andmeid pole ammu kasutatud, kes konkreetselt pääseb millele ligi, kas esineb mingeid anomaaliaid, kas GDPR nõuded on täidetud, millised andmed on sensitiivsed? Data Insight kasutab erinevate allikate metaandmeid, jälgib kehtestatud turvapoliitikaid ning kasutajate käitumist reaalajas – nende andmete pealt on võimalik teha erinevaid aruandeid ja päringuid. Päringute alusel on võimalik leida anomaaliaid ning vajadusel muuta kasutajate õiguseid. Samuti muuta arhiveerimise ning varundamise reegleid. Aruanded võimaldavad tõestada ettevõtte vastavust GDPR, HIPAA, Sarbanes-Oxley ja muudele kehtestatud regulatsioonidele.

Veritas Enterprise Vault – automaatne andmete ja e-posti arhiveerimise ning süstematiseeritud säilitamise lahendus. Vaieldamatult üks Veritase toodete lipulaevadest. Gartner on hinnanud Enterprise Vaulti läbi aastakümnete üheks parimaks maailmas. Väga intuitiivne kasutajaliides, integreeritud MS Exchange, IBM Domino ja IBM Notes’ga, arhiveerimine ning tsentraalne otsing toetab kõiki levinumaid failiformaate.  Discovery Accelerator võimaldab kõiki faile arhiveerida originaalformaadis ning ei vaja avamiseks algset rakendust. Võimalik eksportida kolmandate tootjate analüüsi-, raporteerimis- ja haldusvahenditesse.

Veritas Access – optimeeritud andmeait varunduse ja arhiivide hoidmiseks. End-to-End Long Term Retention Software Defined Storage. Aitab oluliselt vähendada TCO’d. Kasutatakse põhiliselt lindipõhise arhiivi asendamiseks serverkeskkondades, lintidest kordades kiirem kuid samas hinnaklassis. Lisaks tarkvarapõhisele lahendusele on olemas ka riistvaralised andmehoidlad (Access Appliance). Sisaldab endas Deduplication ja Replication funktsionaalsust ning mõeldud eelkõige koos töötama Veritas NetBackupi ning Veritas Enterprise Vaultiga. Samas toetab Access ka teisi varundus- ja arhiveerimise platvorme (näit. pildi- või videopangad)

Küsi pakkumist

Symantec on suurim küberturvalisuse lahenduste pakkuja maailmas ning väga levinud ka Eesti ettevõtetes ja asutustes.

Alates 2020 aastast kuuluvad Symanteci tooted ettevõttele Broadcom, kuid endiselt kasutatakse toodetel Symanteci nime. Symanteci tooted on Broadcom koondanud cyber-security divisioni

GT Tarkvara on suurim Symanteci partner Eestis

Oleme juurutanud erinevaid Symanteci tooteid juba aastakümneid. Meil on teadmised ja kogemused, teie jaoks.

Information Security – Symantec Data Loss Prevention, Information Centric Endpoint Encryption – kõige terviklikum kaitse andmetele.

Endpoint Security – Symantec Endpoint Protection – kõige uuenduslikum viirusetõrje, mis on läbi aastate olnud Gartneri aruannetes juhtival kohal. Symanteci erinevad krüpteerimislahendused – Symantec Endpoint Encryption, Information Centric Encryption, Desktop Email Encryption jt. baseeruvad PGP tehnoloogial.

Identity Security – Intuitiivne kasutuskogemus ja samas kõrge turvalisus. Ükskõik millist seadet te kasutate või kust süsteemi sisse logite, isikutuvastuse ja turvalisuse tase ei tohi sellest sõltuda. Symantec Privileged Access Management, VIP, Advanced Authentication ja teised teeoted loovad vajaliku kindluse. Säilitades lihtsuse.

E-mail and Network Security – Symantec Messaging Gateway, Mail security for Microsoft Exchange, Proxy SG, Web Application Firewall – võrgutasemel turvalisuse tagamise ning monitoorimise vahendid.

Küsi pakkumist

HCL Software on uue põlvkonna globaalne tehnoloogiaettevõte, mis aitab ettevõtetel oma äri digitaalajastu vajadustele ümber kujundada. HCL on omandanud tooteid DevOpsi, automatiseerimise, digitaalsete lahenduste, andmehalduse ning turunduse ja kaubanduse valdkondades – tuntumad tooted on endine Lotus Domino ja Lotus Notes, samuti Unica, OneTest, VersionVault, Sametime, BigFix, Volt, Commerce.

Küsi pakkumist

“Meie eesmärk on muuta maailma rakendused ja andmed turvalisemaks ja hõlpsasti juurdepääsetavaks. Kõikjal. Igal ajal. Mis tahes seadmes või võrgus.”

Citrixi missiooniks on jõuda maailma, kus inimesed, organisatsioonid ja andmed on turvaliselt ühendatud ja kättesaadavad. Kohta, kus kogu äri on digitaalne äri. Luua parimad vahendid ja integreeritud tehnoloogia rakenduste ja andmete turvaliseks edastamiseks – igal ajal ja kõikjal. Anda inimestele võimaluse töötada igal ajal ja igalt poolt, samas tagades IT-osakonnale meelerahu, et kriitilised süsteemid on alati kättesaadavad ja turvalised.

GT Tarkvara – Citrix Solution Advisor.

Meil on teadmine ja kogemused. Juba aastakümneid.


Digital Workspace – ntegreerib tehnoloogiad, platvormid, seadmed ja pilve, et lihtsustada IT-juhtimist. Töötajatele antakse personaalne juurdepääs vastavatele süsteemidele ja tööriistadele, mida nad vajavad ning millal ja kuidas nad neid vajavad.
Citrix Workspace, Citrix Virtual Apps & Desktops, Citrix Endpoint Management, Citrix Hypervisor (endine XenServer) on vaid mõned Digital Workspace tooted

Application Delivery and Security – rakendused ja teenused muutuvad järjest rohkem hübriidseks pilvede ja andmekeskuste vahel. Kasutajatel on vaja usaldusväärset juurdepääsu, olenemata ettevõtte või kasutaja füüsilisest asukohast. SD-WAN läheb kaugemale traditsioonilistest ADC-dest ja koormuse tasakaalustamisest, et saaksite koondada igat tüüpi võrgud järjepideva kasutajakogemuse juurde, olenemata nende asukohast.
Citrix ADC (endine NetScaler), Citrix Secure Web Gateway on mõned tooted Application Delivery and Security valdkonnas.

Analytics – tänapäevane IT-arhitektuur nõuab uut lähenemist turvaohtude mõistmisel ja neile reageerimisel, rakenduste loomisel ning töövoogude optimeerimisel. Tehisintellekti (Artificial Intelligence) ja masinõppe (Machine Learning) kasutamine loob uusi võimalusi ja vähendab uute süsteemide loomise aega.
Sama toimub ka analüütikas – intelligentsed analüüsid liiguvad standardanalüütikast kaugemale, leitakse uusi seoseid algandmete ja tulemuste vahel, kogu analüüs toimub kordades kiiremini ning tulemused vastavad rohkem reaalsele elule. Kõik see parandab ettevõtte turvalisust, jõudlust, töökvaliteeti ja edukust.

Citrix Analytics loob uusi ja rakenduslikke teadmisi, võimaldades administraatoritel ennetavalt hallata kasutajate ja rakenduste turvaohte, parandada rakenduste jõudlust ning toetada pidevalt muutuvaid ettevõtte äriprotsesse.

Küsi pakkumist

Vmware on suurim ja tuntuim andmete ning süsteemide virtualiseerimise platvorm. Olles maailmas esimene.

GT Tarkvara on VMware Professional Solution Provider. Meil on teadmine ja kogemused. Juba aastakümneid.

1998. aastal tõi VMware turule virtualiseerimise – praeguse pilvandmetöötluse põhiprintsiibi. Kaks dekaadi hiljem on VMware jätkuvalt keskendunud uuendustele kõiges, mida teeb. Pühendudes oma klientide kõige raskemate tehnoloogiliste probleemide lahendamisele. Rakendades virtuaalseerimise ja tarkvara elutsükli kõiki põhimõtteid, ühendatakse, hallatakse ja automatiseeritakse maailma keerulist digitaalinfrastruktuuri. Veelgi turvalisemalt kui seni.

Digital Workspace, Personal Workspace, Desktop & Application Virtualization – Workspace ONE (endine AirWatch), Horizon jne.

Data Center Virtualization & Cloud Infrastructure – vSphere ja vCloud, vCenter Server jne.

Cloud Management Platform – vRealize, vCloud jne

Networking & Security – NSX SD-WAN, NSX Data Center, NSX Cloud, AppDefence jne.

Internet of Things – Pulse IoT Center

Rohkem infot SIIT

Küsi pakkumist

GT Tarkvara on tegelenud IBM tarkvara ja lahenduste edasimüügi ning toega juba 20 aastat.

 • IBM Cloud
 • Maas360 with Watson

Kuidas saab GT Tarkvara teid aidata?

 • Koostame parima lahenduse IBM-i litsentseerimiseks. Tutvustame tingimusi, hindu ja erinevaid litsentsimismudeleid kulude optimeerimiseks.
 • Tutvustame IBM-i lahendusi ja tooteid konsultatsiooni raames. Lisaks võime pakkuda hinnakalkulatsioone ja sobivuse korral koostada tellimused.
 • Leiame kuluefektiivseima lahenduse IBM-i toodete sertifikaatide valiku jaoks.
 • Muudame kogutud andmed ja teabe ettevõtte väärtuseks.
Küsi pakkumist

aSc Timetables on mugav eestikeelne programm tunniplaanide koostamiseks.

Programmi on vaja sisestada tunniplaanile esitatavad nõuded ja programm genereerib teile vastava tunniplaani, vajadusel saate käsitsi tunniplaanis muudatusi teha.

aSc Timetables Online versioon ehk Edupage veebileht võimaldab nii õpetajatel, õpilastel kui ka lastevanematel tunniplaani vaadata veebist või mobiilsetest seadmetest. Samuti saab sinna kiirelt lisada tundide asendusi ja sellekohaseid teateid õpilastele kiireks info jagamiseks.

Edupage võimaldab koolil lisaks tunniplaanide kuvamisele luua kooli jaoks ka meelepärase kodulehe.

aSc Timetables programmi kasutatakse maailmas üle 150 000 koolis.

GT Tarkvara on aSc Timetables edasimüüja Eestis olnud juba 2004. aastast. Abistame teid õige litsentsi valikul ja lihtsamate kasutamisküsimuste korral. Keerulisemates küsimustes kaasame ka tootja abi.

Soovitame alustuseks kasutusele võtta aSc Timetables demo versiooni: https://www.asctimetables.com/#!/home/download

Kui plaanite programmi edasi kasutada ja selle jaoks litsentsi osta, siis jääb demo versioonis tehtud töö alles.

Küsi pakkumist

Tarvo Jõeste Tootejuht

Citrix lahendused

tarvo@gttarkvara.ee
(+372) 669 1133