TrendMicro

Trend Micro on juhtivaid turvatarkvara tootjaid eelkõige server- ning pilvandmetöötluse keskkondade kaitsmiseks, aga ka  võrkude ja arvutite (endpoint) kaitsmiseks. Tuntumad tooted: Apex One, Deep Discovery, WorryFree, XDR ja TippingPoint tootepere. Trend Micro Cloud App Security ja Cloud One pakuvad turvet Vmware, Amazon AWS, Microsoft Azure, Oracle ja vCloud Air kasutajatele.

Koduleht

Atlassian

Atlassian Corporation Plc töötab välja põhiliselt tarkvaraarendajatele ja projektijuhtidele mõeldud tooteid – Jira, Confluence, BitBucket, Bamboo ja teised. GT Tarkvara on ametlik Atlassian Partner.

Koduleht

Corel

Coreli põhiline kasutusvaldkond on graafika kõikvõimalik töötlemine. Tuntumad vahendid on CorelDRAW, PaintShop Pro, Painter, Video Studio ja WordPerfect. Coreli toodete hulka kuulub ka videotöötlusprogramm Pinnacle Studio.

Koduleht

Abbyy

ABBYY tooted aitavad ettevõtetel dokumente kategoriseerida, tekstianalüüs teha ning töödelda. ABBYY tuntumad tooted on FineReader (kõik-ühes OCR ja PDF tarkvararakendus), Comparator ning FlexiCapture.

Koduleht

Entrust Datacard

Entrust Datacard on audentimislahenduste tootja. SMS Passcode võimaldab Multi-factor authentication’i (MFA) üle SMS’i, mobiilirakenduse (mobile-app), telefonikõne või e-maili. Lahendus on sõltumatu riist- ja tarkvaraplatvormidest ning kasutaja seadmetüübist. Autentsuse kontrollimiseks  kasutatakse mitut komponenti: session ID, network IP, kasutaja asukoht, õnnestunud sisselogimiste arv ja aeg, süsteemi tüüp, kuhu logitakse jne.

Koduleht

Veeam

Veeam Software on spetsialiseerunud varundustarkvara tootmisele. Algselt toetati ainult virtuaalkeskkondasid (VMware ja Hyper-V), kuid nüüd on võimalik agentidega varundada ka füüsilisi andmeallikaid. Lisaks on Veeam’il Disaster Recovery tooted.

Koduleht

Crystal Reports

Crystal Reports on äriteabe rakendus, mis võimaldab kasutajatel graafiliselt kujundada andmesideühendusi ja aruandeid. Crystal Reports kuulub SAP SE korporatsiooni.

Koduleht

Enterprise Architect

Enterprise Architect on visuaalne modelleerimis- ja disainitööriist, mis põhineb OMG UML-il. Platvorm toetab tarkvarasüsteemide kavandamist ja ehitamist, äriprotsesside modelleerimist ja tööstusharu domeenide modelleerimist. Enterprise Architect’i kasutatakse  süsteemide arhitektuuri modelleerimiseks ning mudelite rakendamiseks ja töötlemiseks kogu arendustsüklis.

Koduleht

Nero

Nero AG on eriti tuntud oma CD/DVD/BD salvestutarkvara Nero Burning ROM järgi ning on praegu selle ülemaailmne turuliider. Ettevõtte peamine toode on Nero Platinum, tarkvara, mis sisaldab kirjutamist, failide konverteerimist, meediahaldust ja video redigeerimist.

Koduleht

Mindjet

Mindjet on mõttekaardi  kaardistamise ja innovatsiooni juhtimise ettevõte. Mindjeti peamised tooted MindManager ja SpigitEngage on mõeldud informatsiooni ja ülesannete ülevaatlikuks juhtimiseks.

Koduleht

Nvivo

NVivo on andmete analüüsi tarkvara, mis on mõeldud suurte andmemahtude detailseks ja sügavaks analüüsiks. NVivot kasutavad peamiselt haridus-, tervishoiu- ja valitsusasutused, samuti nende turundusosakonnad.

Koduleht

PitStop Pro

Kui soovid, et pdf-failide kontrollimine ja parandamine nii kvaliteedi kui ka muude vigade osas käiks kiirelt või isegi automaatselt, siis Enfocus PitStop Pro on sinu jaoks.

Koduleht

Chef

 

Chef Enterprise Automation Stack on rakenduste programmeerimise ning elutsükli haldamise ja automatiseerimise platvorm. Chef Infra, Chef Habitat, Chef Inspec ja Chef Automate on tuntud DevOps’i tööriistad.

Koduleht

Autodesk

AutoCAD on tuntuim digitaalse projekteerimise (computer-aided design, CAD) tarkvara tootja. Tuntuim toode on AutoCAD LT, mida saab kasutada joonestuseks ja detailiseerimiseks ning projekteerimiseks dwg-formaadis plaanjoonistega. Lisaks kasutatakse AutoCAD Architecture, AutoCAD 360, Autodesk Revit, AutoSketch, Autodesk 3ds Max ning Autodesk Maya tarkvara.

Koduleht