Suurtele organisatsioonidele on olulised eelkõige stabiilsus, standardiseeritud teenused kasutajatele ja kontrollitud areng. Sellest lähtuvalt pakume koostöös Microsoftiga just Teid toetavaid lahendusi läbi erinevate Enterprise programmide:

 • Enterprise Agreeement (EA) – väljaostu leping
 • Enterprise Agreement Subscription (EAS) – rendileping
 • Enterprise Cloud and Servers (ECS) – eelkõige Azure ja hübriidlahendused
 • Microsoft Products and Services Agreement (MPSA) – väljaostu leping

Alates 250-st kasutajast on võimalik pakkuda paindlikke pilve hübriidlahendusi, mis on profileeritud iga kliendi IT keskkonda arvestades.

Levinuimad Office 365 lahendused:

Täpsema võrdluse leiate siit.

Haridusasutuste info vaata siit
Küsi pakkumist

Open” programmid pakuvad kergesti hallatavaid ja kuluefektiivseid lahendusi väikestele ning keskmise suurusega organisatsioonidele (kuni 250 töökohta), et võimalikult lihtsalt vaevaga saaks kasutama hakata uusimaid Microsofti tehnoloogiaid.

Mis on Microsoft Online Service programm?

Kuluefektiivne
Viies kasutajad üle pilveteenuste kasutamisele vähendate IT halduskulusid.
Andmete migreerimine eri platvormidelt pilveteenuste kasutamisele toimub ilma ettemaksuta, lisaks ei kuluta te enam raha riistvara uuendamisele ja haldamisele.

Paindlik
Online-teenuseid saate kasutada paindlikult koos juba eksisteerivate tarkvaralahendustega. Saate osta ainult neid tarkvara litsentse, mida kasutate – võimalik on luua töötajatest erinevaid profiile ettevõtte sees, kes kasutavad erinevaid vahendeid. Teil on juurdepääs väga laiale valikule tarkvarale, mis vastavad teie IT ja ärieesmärkidele.

Lihtsalt hallatav
Pakkuge oma töötajatele uusimat tehnoloogiat väiksemate tarkvara kasutuselevõtu riskidega. Saate lisada kasutajad ning osta täiendavaid teenuseid just teile sobival ajahetkel. Tasu kasutatud teenuste/litsentside eest saate maksta ühe maksena aasta lõpus.
Teile on garanteeritud litsentside legaalsus ning piisavus kõikide Microsofti toodete ja teenuste osas.

Küsi pakkumist

Microsoft pakub haridusasutustele oma lahenduste soetamiseks mitmeid valikuid lähtudes asutuse vajadustest ja litsentsimise viisidest. Valikus on nii kuu- ja aastamaksepõhised pilveteenused, 1- ja 3-aastased rendilepingud kui ka traditsioonilised väljaostu litsentsid.

Parim Microsofti lahenduste soetamise viis nii ülikoolidele kui ka üldhariduskoolidele on Microsofti rendileping – lahenduste valik on lai ja see arvestab ka tudengite, teadurite ja administratsiooni nõudeid käia ajaga kaasas ja olla arvestatav koostööpartner teistele asutustele:

 • kogu asutuse arvutipark saab litsentseeritud (litsentside koguse aluseks kas töötajate arv või tööjaamade arv),
 • alates kogusest 5 litsentsi,
 • mugav ja kindel tarkvara eelarve planeerimine,
 • lihtne litsentside arvestamine ja haldamine,
 • pilvelahenduste kõrval saab jätkata ka majasiseste programmide kasutust,
 • alati uusima versiooni kasutamise võimalus,
 • tasuta lahenduste kasutusõigus õpilastele.

Koolid, kes soovivad proovida või täielikult pilvelahendusetele üle minna, saavad valida paindlikke kuumaksepõhiseid teenuseid. Tasudes vaid vastaval ajal teie kasutuses olnud litsentside eest. 

Pilvelahenduste litsentside eelised:

 • litsentseerimine kasutajate põhine,
 • alates kogusest 1 kasutaja,
 • valikuvabadus toodete ja litsentside koguste osas,
 • võimalik litsentside lisamine ja eemaldamine igal hetkel,
 • maksmine pilveteenuse reaalse kasutuse eest päeva täpsusega,
 • suurem pilveteenuste valik.

HEA MÕTE! Pilvelahendusi saab kasutusele võtta näiteks ka vaid mõneks päevaks, mõneks kuuks.

Kõikidele haridusasutustele (kõrgkoolid, üldhariduskoolid, kutsekoolid, lasteaiad jne) on Microsofti Office 365 A1 pilveteenuse litsentsid tasuta. Loe täpsemalt SIIT

Aitame leida teie asutusele sobivaimad pilveteenused ja vastavad litsentsid ning need kasutusele võtta. Pakume haridusasutustele teenust Office 365 ja Microsoft 365 lahenduste kasutuselevõtmiseks: registreerime tenanti, lisame domeenikirjed, seadistame valitud teenused, lisame kasutajad, toome andmed üle jne. Soovi korral jääme pilveteenuseid teie eest edasi haldama, et teha vajalikke muudatusi, lisada juurde uusi teenuseid ning kõrvaldada võimalikke tekkivaid tõrkeid. Kui teil tekib lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust!

RAAMATUKOGUD, MUUSEUMID JA HEATEGEVUSORGANISATIOONID

Alates 1.veebruarist 2023 ei saa avalikud raamatukogud ja muuseumid Microsofti litsentse osta ega rentida haridusasutuste soodushindadega.

Heategevusorganisatsioonidele ja MTÜ´dele on Microsoftil eraldi litsentsiprogrammid ja soodustused.

Küsi pakkumist

Kadi Laitamm Kliendihaldur

kadi@gttarkvara.ee
(+372) 669 1121